مشاوره و برنامه ریزی کنکور

مشاوره هوشمند دورخیز یک آزمون مشاوره‌ای آنلاین است که شما در آن به 30 سوال چندگزینه‌ای جواب می‌دهید. این سوالات درسی نیستند و فقط مهارت‌ها و وضعیت آمادگی روحی و فکری شما را ارزیابی می‌کنند.

این آزمون مشخص می‌کند که سطح آمادگی فنی و مهارتی شما برای کنکور چه نمره‌ای از 100 می‌گیرد. احتمال موفقیت شما در کنکور کاملاً به این نمره وابسته است. هرچه نمره شما بالاتر باشد، احتمال تبدیل شدن تلاش‌های شما به موفقیت در کنکور بیشتر می‌شود!

توصیه‌های مشاوره هوشمند دورخیز کمک می‌کند سطح آمادگی مهارتی (روحی، فکری، برنامه‌ریزی، تست‌زنی، آزمون) خود را برای موفقیت در کنکور افزایش دهید. به طور خلاصه اول سوال و جواب انجام می‌شود سپس ارزیابی و نهایتاً ارائه مشاوره و توصیه.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور چهکار می کند ؟

موفقیت در کنکور به دو عامل مهم بستگی دارد: اول یادگیری، دوم مهارت‌آموزی.

دانش آموزان معمولاً روی عامل اول بیشتر تمرکز کرده و در آن وقت و انرژی صرف می‌کنند. در حالیکه تجربه ثابت کرده یکی از دلایل مهم شکست در کنکور غافل شدن از عامل دوم است. در کنکور یادگیری 30% و بکارگیری مهارت‌ها 70% سرنوشت‌ساز است.

مشاوره هوشمند دورخیز مهارت‌های شما را محک میزند و برای افزایش آن‌ها شما را یاری می‌کند.

هزینه آزمون و مشاوره هوشمند بعد از آزمون تنها ……… است. با پرداخت این مبلغ فرآیند مشاوره هوشمند شروع می‌شود. نتایج مشاوره شما برای همیشه در دسترس است و با وارد شدن به بخش نتایج و کارنامه قابل مشاهده است. همچنین لینک نتایج هوشمند هم برایتان ایمیل می‌شود.

چه مهارت‌هایی در کنکور تا 70% سرنوشت‌ساز است؟

هر سال تعداد زیادی از دانش‌آموزان علی رغم تلاش و زحمت زیادی که برای کنکور صرف می‌کنند به طرز تعجب آوری در کنکور به رتبه های نجومی می‌رسند. علت اصلی این موضوع غافل شدن از مهارت‌های مهم کنکور است که تا 70% سرنوشت‌ساز هستند.

هدف‌گذاری، انگیزه، روحیه، مطالعه، تست‌زنی، برنامه‌ریزی درسی، مهارت‌های آزمون و سلامت روحی. سطح آمادگی در این زمینه‌ها را نرخ تبدیل یک کنکوری می‌نامیم. نرخ تبدیل یک عدد است و بیان می‌کند که چقدر یادگیری و تلاش شما اثربخش واقع می‌شود. نرخ تبدیل 100% یعنی هرقدر تلاش کنید برابر با آن در کنکور نتیجه می‎گیرید. مشاوره هوشمند دورخیز در این زمینه شما را هدایت می‌کند.

نام مشاوره : مشاوره کنکور

مدت زمان: 15 دقیقه

تعداد سوال: 30 عدد

نوع مشاوره : آنلاین- تلفنی

توصیه‌ و مشاوره بعد آزمون: دارد

نوع مشاوره: شخصی و هوشمند

13454

دانش آموز کنکوری

از مشاوره هوشمند کنکور استفاده کردن !

مشاوره هوشمند رو شروع کن !

 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.